Kuchař/ka Chroustovice

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chroustovice

Nabízený plat:

27500 - 29500 Kč

Značka:

28519120739

Firma:

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chroustovice
Požadujeme: vzdělání v oboru, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost
Pracovní náplň: výroba teplých jídel, specialit studené kuchyně, dohotovování jídel, výdej jídel a další práce v kuchyni spojené s výrobou částí jídel, kuchař/ka úzce spolupracuje v dané směně s učitel odborného výcviku a skupinou žáků, kteří mu jsou při výkonu práce k dispozici. Tím je práce méně fyzicky náročná.
Pracovní doba: po - pá ranní 5:00 - 14:00 hod, po - pá odpolední 10:30 - 19:00 hod.
Strukturovaný životopis zasílejte na email: jbalek@chroustovice.cz, pro osobní pohovor budete kontaktováni.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.