Kuchař/Zástupce šéfkuchaře - ranní směny volné víkendy (Karlín) Praha

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

40000 - 55000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Praha

Firma:

PERFECT CANTEEN s.r.o.

Požadavky

Rosteme a chystáme se na velké věci. U nás najdou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii.

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Náplň práce

V našich restauracích a kantýnách připravujeme snídaňové a obědové menu, vařit budete z čerstvých a kvalitních surovin na moderních technologiích a s fajn partou lidí.

V Perfectu najdou uplatnění profesionálové z řad kuchařů a šéfkuchařů, pro které není vaření jen prací, ale vášní a posláním.

Nabízíme

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Nabízíme HPP, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou.

Ranní směny od 6 hodin do cca 15 hodin. Práce od pondělí do pátku, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, státní svátky.

Kulinářské kurzy, volnočasové benefity, zdarma vstupy do zoo Praha, Botanické zahrady či aquaparku.

Možnost přivýdělku na našich catering akcích.

Kontaktní osoba:
Michaela Řeháková
Tel: 774191864