Montér ve zkušební laboratoři Opava

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Nabízený plat:

27000 - 36000 Kč

Značka:

17414790726

Firma:

TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Požadavky

Jiné, Jiná způsobilost

Náplň práce

KO: Hendrych Vít, Ing., tel.: 737 219 901, e-mail: vit.hendrych@tlo.cz

Náplň práce:
•Připravuje zkoušky důlních výztuží nebo hydraulických komponentů
•Montáž a demontáž důlních výztuží
•Odpovídá za správně provedenou zkoušku
•Provádí kontroly zkoušeného vzorku během zkoušek
•Období zhruba 70% času v roce práce v 3 směnném provoze

Požadavky:
•Minimálně vyučení ve strojírenském oboru technického zaměření
•Znalost čtení technické dokumentace
•Certifikace nedestruktivního zkoušení
•svářečský průkaz (výhodou, není podmínkou)

Vítané dovednosti :
•Svářečský, paličský průkaz (výhodou, není podmínkou)
•Jeřábnický, vazačský průkaz
•Průkaz řízení VZV
•Smysl pro humor, kreativita, schopnost být otevřen novým výzvám
•Řidičský průkaz sk. B