‍ Hledáme slaboproudaře Náborový příspěvek 30 000 Kč Opava

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Značka:

A10624

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

‍♂️ Co od Vás budeme potřebovat:
* Vyučení v oboru / praxe ideálně z výrobních firem (zkušenosti z rodinných domů nám bohužel nestačí) - Hledáme SLABOPROUDAŘE!
* vyhlášku č. 50 § 6 a výše
* manuální zručnost
* orientace ve schématech a technických výkresech
* orientace v elektroinstalaci strojních zařízení(výhodou)
* ŘP sk. B
* ochotu pracovat na3 směny

Náplň práce

Máte rádi pivo? Kávu? A co čokoládu? ☕ Chcete se podílet na výrobě obalů pro největší světové značky, jako je Pilsner Urquell, Radegast, Starbucks, Nespresso nebo Orion? ✨ Jste u nás správně!Do Opavy hledáme kolegu na pozici Elektrikáře/Elektronika. Těšit se můžete i na náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč!

Pokud jste absolvent, nebo jen prostě hledáte změnu, pak je toto pro Vás to pravé místo. Jako Elektrikář se můžete postupně vypracovat až na pozici Elektronika!
Vaším úkolem bude starost o stroje a automatická zařízení pro kartonáž. Zasahovat budete dle potřeby a řešit elektro závady našich strojů - např. na fotobuňkách.
Mimo to Vás čekají i pravidelné revize nebo provádění preventivní údržby. Stroje tedy budete zapojovat, přepínat i udržovat v chodu po elektro stránce.

Nabízíme

A co Vám dáme na oplátku?
* náborový příspěvek 30 000,- Kč
* 5 týdnů dovolené (a od roku 2026 6 týdnů!)
* příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč (i ve zkušební době)
* Cafeteria - příspěvek na dovolenou, kulturu, sport
* závodní stravování (dotovaná kantýna, otevřena nonstop během pracovního týdne)
* výhodné mobilní tarify
* firemní akce
* odměna při pracovním jubileu
Budeme se těšit na Vaše životopisy!

Kontaktní osoba:
Karolína Pavlišová
Tel: +420 724 439 961