Testovací inženýr - junior Opava

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1494719-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru + praxe na obdobné pozici v automotive
* znalost fungování laboratorního prostředí
* znalost měřící techniky pro mechanické měření, výhodou elektrické
* základní znalost materiálů: plasty, elektronické komponenty
* alespoň mírně pokročilá nebo komunikativní znalost angličtiny (B1/B2)
* samostatnost, zodpovědnost, týmová práce, smysl pro detail, flexibilita, práce pod stresem

Náplň práce

* testování dílů pro automotive
* tvorba reportů testování
* analýzy pod vedením zkušenějších kolegů
* pomoc při chodu laboratoře a starost o laboratorní zařízení

Nabízíme

* práce v mladém, dynamickém kolektivu
* zavedená moderní společnost
* 5 dnů zdravotního volna, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity
* příjemná firemní kultura
* 7,5 hodinová pracovní doba flexibilně nastavená

Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová