Senior Manager Operations Praha

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

165000 Kč

Značka:

29244620793

Firma:

FedEx Express Czech Republic s.r.o.

Náplň práce

1. kontakt e-mailem: Nováčková Karolína, e-mail: karolina.novackova@fedex.com

Požadujeme znalost angličtiny a ukrajinštiny na vysoké úrovni slovem i písmem, další jazyky výhodou. Dále vzdělání z oblasti ekonomie, rozsáhlé zkušenosti v oblasti logistiky a kurýrních zásilek a FMGC, zkušenosti z mezinárodních společností s řízením týmů napříč funkcemi v roli vedoucího pracovníka; a také zkušenosti s řízením více zemí.