Key Account Manager Opatov, Praha 11

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Opatov, Praha 11

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1456220-5

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* potřebujete alespoň krátké předchozí obchodní zkušenosti z oblasti FMCG a povědomí o tom, jak se jedná s řetězci
* znalost angličtiny na komunikativní úrovni
* vlastníte řidičský průkaz sk. B
* práce na PC, Excel, Powerpoint

Náplň práce

* dostanete na starost přidělené portfolio zákazníků, o které se budete starat
* vašim denním chlebem budou listingy, akce, promoce, roční vyjednávání a také práce s Excelem a PowerPointem
* budete se hodně kamarádit s tabulkami (Excel), počítat ceny, marže, apod.
* budete analyzovat, jak si vedeme u vašich zákazníků, tyto analýzy následně interpretovat a prezentovat v rámci firmy
* budete často v kontaktu s naším oddělením logistiky/plánování a trade marketingem
* budete občas jezdit k zákazníkům a na „store-checky“, proto řidičský průkaz a nějaké najeté kilometry jsou na této pozici samozřejmostí

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* 13. plat (dle pravidel společnosti)
* Služební automobil a notebook
* Možnost využití Home office až 2 dny v týdnu
* Pravidelné vzdělávání a školení
* Firemní benefity (dle pravidel společnosti)
* Elektronické stravenky
* Penzijní připojištění (dle pravidel společnosti)
* Firemní svačinky
* Možnost nákupu firemních výrobků
* Možnost zvýhodněných telefonních tarifů
* Výborná jídelna v budově
* Firemní akce
* Káva s mlékem z kunínské mlékárny – co vypijete

Kontaktní osoba:
Michaela Lainová