Kuchař - kuchařka Strakonice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

45000 Kč

Značka:

29228780790

Firma:

Hotel Resort Lovecká bašta s.r.o.

Náplň práce

Požadavky: řidičský průkaz "B".
Jsme stabilní firma, která přijme do svého týmu samostatného kuchaře - kuchařku s možností na pozici šéfkuchaře..Krátký, dlouhý týden. Pouze vážní zájemci.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, pracovní oděv včetně obuv.

Kontakt e-mail: samcova@loveckabasta.com, telefonicky p. Samcocá 606657343 v PO- NE od 9:00 - 17:00 hodin, osobně Restaurace - předem je nutné se domluvit.