Strojník M/Ž - traktorbagr - dopravní stavby Sosnová

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Sosnová

Nabízený plat:

180 - 250 Kč

Značka:

29229240764

Firma:

SaM silnice a mosty a.s.

Požadavky

Činnosti na technických zařízeních - ostatní, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Požadujeme:
- profesní průkaz
- strojnický průkaz
- praxi v oboru
- řidičské oprávnění skupiny C, CE
Nabízíme:
- stravné, odměny, bonusy, kurzy, školení

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Podobné nabídky práce

Pracovník údržby strojů / Elektrikář (práce v USA)

před 2 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Spartanburg LLC
S ubytováním

Seřizovač svářecích robotů a lisů

před 2 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
30000 - 45000 Kč za měsíc

Pracovník nástrojárny

před 6 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
30000 - 50000 Kč za měsíc

Pracovník nástrojárny (práce v USA)

před 6 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Spartanburg LLC
S ubytováním

Teamleader v USA / Seřizovač svářecích robotů

před 2 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Spartanburg LLC
S ubytováním

Pracovník obsluhy 3D měrového centra

před 2 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
30000 - 45000 Kč za měsíc

Dělník - operátor speciálních činností - nástup od dubna 2024

před 6 dny Provodín Recovera Využití zdrojů a.s.
35000 - 37000 Kč za měsíc

Člen výjezdové skupiny Dubá m/ž DPP - 10 směn za měsíc

před 4 dny Dubá HENIG - security servis, s. r. o.

Obsluha drátořezu - elektroerozivního obrábění

před 6 dny Kuřívody v Ralsku KV Final Ralsko s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Člen výjezdové skupiny - náborový příspěvek 10.000 Kč

před 4 dny Česká Lípa, Stráž pod Ralskem HENIG - security servis, s. r. o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

SaM silnice a mosty a.s.

Kontaktní osoba:
Veronika Slavíková
Tel: 606 071 092, prace@s

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.