Seřizovač svářecích robotů a lisů Kuřívody v Ralsku

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kuřívody v Ralsku

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Česká Lípa

Firma:

KV Final Ralsko s.r.o.

Požadavky

- min. ÚSO vzdělání, technického nebo elektrotechnického směru výhodou
- zkušenost s programováním/seřizováním průmyslových robotů
- znalost procesu svařování kovů a čtení technické dokumentace
- ochotu učit se novým technologiím a rozvíjet se
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Náplň práce

- tvorba a úpravy programů pro svařovací roboty ABB/Kuka
- ladění přípravků a trajektorií
- optimalizace výkonu a kvality na svařovacích pracovištích
- výměna svařovacích přípravků, rozběh a udržení výroby
- demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
- zabezpečení potřebných náhradních dílů
- provádění preventivní údržby nástrojů
- montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů atd.

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 45.000 Kč
- zaměstnání na 3 směnný provoz
- práce s nejmodernějšími technologiemi
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 45.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Poznámka

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Kontaktní osoba:
Klára Laušmanová
Mobil: 725 435 914