Technolog - programátor CNC strojů Vyškov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28506160763

Firma:

ANTREG,a.s.

Požadavky

Práce s PC - obsluha CNC strojů

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ technického směru - strojírenství, zkušenost z prostředí strojírenské CNC výroby, soustružení, frézování, znalost AJ výhodou, flexibilita, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou, znalost programu CAM - NX, Vericut
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dle dohody, zavádění nových výrobků do výroby, progamování CNC soustruhů a frézek za pomoci CAM NX/GibbsCam
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: penzijní připojištění, čištění pracovních oděvů
KONTAKT: Václavíková Radka, tel.: 602 557 546, Po-Pá 7-14 hod, e-mail: pso@antreg.cz