Mechanik/technik/údržbář strojů (m/ž) Ostrovačice

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrovačice

Nabízený plat:

45000 - 65000 Kč/měsíc

Značka:

1636533302

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Do výrobní společnosti za Brnem hledáme nové kolegy na pozici Mechanik/technik/údržbář strojů (m/ž).

náplň práce:

* preventivní údržby a oprav strojů a zařízení
* monitoring výrobního procesu a jeho optimalizace
* instalace a zprovozňování nových zařízení
* zjištění a odstraňování poruch strojů a zařízení

co vám nabídneme:

* nadprůměrný plat
* nástup do kmene společnosti
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* odměny podle výkonu
* vánoční odměny
* 13. a 14. plat
* pracovní oblečení
* zázemí rodinné společnosti
* bezplatné vzdělávání a školení
* malý pracovní kolektiv

co od vás očekáváme:

* technické vzdělání (mechanik, zámečník, technik atd.)
* technické myšlení
* manuální zručnost
* znalosti v hydraulice, pneumatice, znalosti svařování
* znalost AJ nebo NJ - výhodou

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Kamila Žáčková