Vrchní sestra centrálních operačních sálů a centrální sterilizace Třebíč

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Nabízený plat:

30660 Kč

Značka:

29226120759

Firma:

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Náplň práce

Typické činnosti vykonávané na této pozici:
o organizace a koordinace činností nelékařských zdravotnických pracovníků a zajišťování mezioborové spolupráce,
o zajišťování kvality péče a bezpečí pacientů v rámci svého oddělení,
o zadávání úkolů podřízeným zaměstnancům, kontrolování kvality splněných úkolů a jejich hodnocení,
o motivace podřízených zaměstnanců,
o zajišťování materiálních zdrojů v odpovídající míře pro práci ošetřovatelského úseku,
o zpracování a podílení se na tvorbě vnitřních dokumentů útvaru organizace,
o koordinace vzdělávání svých podřízených zaměstnanců.

Požadujeme:
o odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (dle zákona č. 96/2004 Sb.),
o dobré komunikační schopnosti a manažerské dovednosti,
o trestní bezúhonnost,
o zdravotní způsobilost.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
o strukturovaný životopis,
o motivační dopis,
o zpracovaný návrh koncepce fungování oddělení rozsahu max. 2 stran A4,
o kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
o výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce (u cizinců odborný doklad příslušného státu).

Přijímání přihlášek: nejpozději do 3. 5. 2024

Vaše přihlášky se všemi náležitostmi v elektronické podobě očekáváme na emailové adrese: personalni@nem-tr.cz nebo v písemné podobě na adrese: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace, personální oddělení, Purkyňovo nám. 133/2, 674 01 Třebíč.

Předmět Vašeho emailu, či obálku označte slovy: "Vrchní sestra COS+CS"

Vaše materiály budou považovány za důvěrné.

Těšíme se na spolupráci!.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 11. platovou třídu, příplatek za vedení,
o moderní vybavení pavilonu O
o 25 dnů dovolené,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).