Business Development Manager Praha, Hořovice, Třebíč

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha, Hořovice, Třebíč

Značka:

A1559

Zařazeno na pozici:

Business Development Manager Praha

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ nebo VŠ technického či ekonomického směru.
* Znalosti z oblasti energetiky a na obdobné pozici podmínkou.
* Anglický jazyk na úrovni B2/C1 – komunikace převážně v angličtině.
* Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič s ochotou cestovat i do zahraničí
* Znalost IT - MS Office.
* Výborné komunikační a organizační schopnosti.
* Vnímání obchodních příležitostí a jejich kritické hodnocení.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta a nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou a distribucí kogeneračních jednotek do vozidel a oblastí energetiky, hledáme aktuálně vrcholovou obchodní pozici Business Development Manager.
* Příprava strategie pro posílení pozice na klíčových trzích (převážně Evropa) a vstup na nové trhy.
* Monitoring situace na trhu s kogeneračními jednotkami.
* Vyhledávání a přinášení nových příležitostí na trhu.
* Propagace výrobků a služeb TEDOM na konferencích, výstavách a networkingových akcích.
* Interní spolupráci s manažery klíčových zákazníků a technickým úsekem.
* Příprava reportingu v interních systémech o průběhu obchodních zakázek.

Nabízíme

* Příspěvek na stravování.
* 3 sick days.
* 25 dnů dovolené.
* MultiSport karta.
* Možnost osobního rozvoje a vzdělávání - Jazykové kurzy.
* Odměna za doporučení zákazníka.
* Káva na pracovišti.
* Dárek při významných životních událostech.
* Firemní akce.
* Zvýhodněné služby našeho mobilního operátora.
* Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465