Junior nákupčí | administrativa | AJ Třebíč

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

38

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Třebíč

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického, obchodního směru NEBO odpovídající praxe
- AJ must have! A znalost i NJ ještě lepší
- Znalost MS Office
- Znalost SAP výhodou
- Komunikační dovednosti a týmový duch

Náplň práce

Připojte se k nám jako ADMINISTRATIVNÍ PODPORA V OBLASTI NÁKUPU!
Hledáme nového člena do našeho týmu, který se nebojí zodpovědnosti a má týmového ducha. Máte rádi výzvy? Chcete posílit naše nákupních procesy? Tak to Vás rádi uvítáme mezi námi!

Vaší náplní práce bude:

- Monitoring a správa dodavatelů s ohledem na finanční rizika.
- Údržba a podpora interního systému, zahrnující správu oprávnění, aktualizace katalogů a administraci chyb.
- Správa dat a smluv v systému SAP, včetně pravidelného reporting a hromadných změn dat.
- Vykonávání dalších administrativních úkolů spojených s nákupní činností.

Nabízíme

- 25 dní dovolené plus Sick days
- Flexi pracovní doba
- Možnost HO
- 13. plat
- Vzdělávací kurzy
- Stravenkový paušál
- Kafetérie
- Firemní akce

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600