Vedoucí stravovacího provozu Klatovy

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Klatovy

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29209840764

Firma:

HM Gastro Group s.r.o.

Náplň práce

KONTAKT nejprve telefonicky, emailem
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za bezproblémový chod naší provozovny firemního stravování, vedení a motivace zaměstnanců, zodpovědnost za ekonomické výsledky
SMĚNY: jednosměnný provoz - 8 hodin/den, práce PO-PÁ, víkendy volné
POŽADAVKY: zkušenosti z gastronomie, výborné komunikačnía organizační dovednosti, zvládání zátěžových a stresových situací
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní stravování zdarma, odměny za výkony, sleva na výrobky