Vedoucí údržby Chlumčany

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chlumčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1435047-10

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* středoškolské vzdělání v oboru elektro (včetně platné zkoušky z NV 194/2022 Sb.§7)
* praxe na obdobné pozici cca 5 let
* zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců
* orientace v technické dokumentaci
* řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Náplň práce

* vedení a motivace svěřeného kolektivu údržbářů (cca 10 lidí)
* organizace práce pro zajištění bezproblémového chodu výrobního závodu
* technický rozvoj a plánování akcí týkající se oprav, revizí a údržby strojního zařízení

Nabízíme

* zajímavá a stabilní práce u tradičního českého výrobce
* možnost se stále rozvíjet a učit nové věci za podpory vedení společnosti
* individuální smluvní mzda na základě zkušeností a znalostí + osobní ohodnocení 15% (od 65 tis. Kč)
* příspěvek na stravování - závodní stravování
* zaměstnanecké slevy na firemní produkty
* 25 dnů dovolené
* zkrácená pracovní doba - 7,5h/denně
* příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či jiné zaměstnanecké výhody od 15900 Kč ročně
* odměny za pracovní a životní výročí
* každoroční navyšování základní mzdy
* 13. plat

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405