Vedoucí technického oddělení / Vedoucí projektů - vstřikování plastů, AJ Nýrsko

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nýrsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1351032-29

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* min. 5 let zkušeností s řízením projektů ve výrobní oblasti - vstřikování plastů, lakování, montáže
* aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
* znalost procesů neustálého zlepšování
* řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Náplň práce

* zlepšování procesů od poptávkového řízení až po realizaci daného projektu (zavedení do výroby)
* zodpovědnost za jednotlivé projektové týmy - úspěšné zavedení projektu do výroby
* aktivní účast při jednáních se zákazníky v rámci poptávkového řízení
* průběžná komunikace se zákazníky po celou dobu daného projektu
* zahraniční služební cesty

Nabízíme

* zaměstnání v české společnosti, která o své zaměstnance pečuje
* individuální stanovení mzdy dle zkušeností
* 5 týdnů dovolené
* zkrácená pracovní doba - 37,5 h / týdně
* příspěvek na dojíždění dle počtu km (až 2100 Kč/měsíc)
* příspěvek na stravování - podniková jídelna
* příspěvky k životnímu i pracovnímu jubileu
* možnost stálého vzdělávání a profesního rozvoje dle představ zaměstnance - není to jen fráze!

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405