Manager zdravotních služeb m/ž Nový Bor

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bor

Nabízený plat:

55000 - 65000 Kč

Značka:

29211780764

Firma:

Mgr. Lucie Jursíková Brožková

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo všeobecná sestra. Výpis z rejstříku trestů, organizační a řídící schopnosti, schopnost koordinovat a vést tým lidí v terénu, profesionální přístup, samostanotnost a důslednost, znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Nabízíme:
- motivační a finanční ohodnocení, stravenkový paušál, služební telefon i pro soukromé účely, služební auto k dispozici pro dopravu do zaměstnání, flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, profesní vzdělávání.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.