Samostatný/á účetní Brno

Aktualizováno:

29. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

29212240738

Firma:

SIPLEX s.r.o.

Náplň práce

Jsme česká účetní firma s více než 25letou tradicí a jsme dlouhodobou účetní a ekonomickou oporou pro naše zákazníky z různých oborů podnikání. Hledáme posilu do našeho týmu, který je založen na kvalitě, profesionalitě a vzájemné podpoře.

Milujete čísla a práci s nimi? Baví Vás komunikace s lidmi? Hledáte příležitost k růstu a profesnímu rozvoji v oblasti účetnictví? Pak hledáme právě Vás!

Co bude náplní Vaší práce:
Odpovědnost za kompletní zpracování účetnictví přidělených firem
Spolupráce s daňovým poradcem
Komunikace s klienty
Účast na pravidelných odborných školeních

Co od Vás očekáváme:
Zkušenost s vedením účetnictví
Znalost účetního systému Pohoda a PAMICA výhodou
Min SŠ ekonomického zaměření
Samostatnost, pečlivost a připravenost učit se nové věci
Spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost

Budete součást týmu s velkými zkušenostmi v oboru, od kterého můžete čerpat znalosti a zkušenosti. Samozřejmostí je patřičné zaškolení do Vaší práce a seznámení se s naším účetním softwarem. Budeme podporovat i Váš růst a znalosti formou školení. Je pro nás důležité, aby byli spokojeni nejen naši zákazníci, ale i naši zaměstnanci.

Pokud máte malé děti a váháte, tak neváhejte. Víme, jak je náročné starat se o děti, proto se snažíme přizpůsobit pracovní dobu potřebám rodičů a vyjít jim maximálně vstříc.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svoje CV na mail jetelova@siplex.cz
A my se Vám ozveme!