Mzdová účetní – Brno Bystrc

Aktualizováno:

14. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

48000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Mzdová účetní Brno, Účetní Brno

Firma:

OLMAN SERVICE s. r. o.

Požadavky

•           Detailní znalost mzdové problematiky

•           PODMÍNKOU je znalost mzdového programu VEMA

•           Znalost personální problematiky

•           Znalost srážek ze mzdy, exekuce a insolvence

•           Práce na PC, sada MS Office – Excel aktivně

•           Chuť pracovat a učit se novým věcem

•           Zodpovědný a samostatný přístup

•           Příjemné vystupování

Náplň práce

•           Kompletní vedení mzdové agendy

•           Kompletace personálních podkladů

•           Zpracování a správa exekucí a insolvencí zaměstnanců

•           Komunikace se státními institucemi

•           Roční zúčtování daně z příjmu

•           Zpracování statistik a reportů

Nabízíme

•           Mzdu 48.000 Kč, zpracování cca 500 zaměstnanců

•           Přátelský přístup a příjemnou atmosféru

•           Zaškolení a podporu kolegů při zaučení

•           Moderní pracovní prostředí

•           Práce na HPP – plný úvazek

•           Občerstvení na pracovišti

•           Přispějeme Vám na obědy formou stravenek.

•           Hrazené školení a další vzdělávaní v mzdové problematice

Kontaktní osoba:
Lada Doné
Tel: 730186797