Koordinátor mobilního výkupu vozů - Praha

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A12520

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Velký důraz na organizaci práce
* Výborné komunikační dovednosti
* Rozhodovací schopnosti a dobrá paměť
* Zkušenosti s prací na PC
* Samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce

Hledáme nového kolegu pro naše oddělení mobilního výkupu automobilů, který bude mít na starosti koordinaci výjezdů mobilních výkupčích přímo k našim zákazníkům.
* Efektivní delegování obchodních příležitostí týmu mobilních výkupčích ve svěřeném regionu
* Zodpovědnost za maximální vytížení mobilních výkupčích
* Komunikace s dalšími provázanými interními odděleními
* Práce v systémech CRM a Microsoft Navision

Nabízíme

* Po zaškolení mzda 35 000 – 50 000,-.
* Služební vůz po zaškolení.
* Smlouvu na dobu neurčitou.
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.
* Možnost kariérního růstu.