Specialista oceňování vozů - Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A12530

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Praha

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Nadšení do aut a chuť rozšiřovat si svoje obzory.
* Logické a analytické myšlení, správný úsudek.
* Smysl pro týmovou hru.
* Znalost MS Office.

Náplň práce

Jsou auta odjakživa tvým koníčkem? Orientuješ se v nich a chtěl bys pracovat v týmu, který rozhoduje o cenách nakupovaných aut? Několik desítek mladých nadšenců tvoří jedno nejdůležitějších oddělení v naší firmě, kde se tvoří nákupní strategie. Nemusíš mít praxi v oboru, pozice je vhodná i pro absolventy.
* Komunikace s výkupčími na našich pobočkách – výkupčí pošle fotky a detailní popis auta a ty vyhodnotíš jeho cenu.
* Využití a rozšíření svých znalostí o automobilech.
* Sledování nejnovějších trendů v auto-moto.
* Analýza obchodní příležitosti v internetové inzerci.
* Práce přímo na centrále, kde se „točí“ nejvíce aut.

Nabízíme

* Nadprůměrné finanční ohodnocení až 65 000 měsíčně.
* Náborový příspěvek 10 000 Kč.
* Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat.
* Přátelský kolektiv.
* Práce na HPP na dobu neurčitou.
* 5 dní k dovolené navíc.
* Flexibilní pracovní doba.
* Firemní vzdělávací programy.
* Bonus za doporučení nového zaměstnance (až 10.000 Kč)
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.