Konstruktér / konstruktérka - junior, senior Česká Skalice

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Skalice

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč

Značka:

10157370715

Firma:

Farmet a.s.

Náplň práce

Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: vývoj nových strojů, přípravků a zařízení dle plánu vývoje; zodpovědnost za kvalitu, za úplnost konstrukční, technologické dokumentace přidělených strojů; zpracování studií a projektů; zpracování obchodních, technických a výrobních dokumentací.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo příbuzný obor); znalost práce - Inventor 10 a vyšší; řidičský průkaz sk. B; znalost práce s PC; výhodou znalost AJ; vítána praxe ve výrobní společnosti.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní růst; příspěvek na dopravu a stravování; týden dovolené navíc; příspěvek na životní pojištění a další.
Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128.
Místo výkonu práce: Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice.