Technik měření – senior – Nový Bydžov

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

7790

Zařazeno na pozici:

Technik Hradec Králové

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme Technika měření – senior pro výrobkovou laboratoř

NÁPLŇ PRÁCE

• zpracování zpráv o měření a jejich vyhodnocení
• provádění měření na výrobcích v souladu s požadavky kladenými na metody měření
• ošetřování kontrolního a měřícího zařízení a péče o ně, udržování pořádku v laboratoři
• příprava měřených vzorků, práce na soustruhu a brusce
• tvorba měřících programů na CNC měřidlech, zpracování pracovních postupů
• vedení malého kolektivu techniků – O,N směna

POŽADUJEME

• SŠ s maturitou – ideálně strojírenské vzdělání
• AJ – základní znalost
• znalost práce na PC a rychlá orientace při zaškolování nových SW
• dobrá znalost MS Office
• výborná znalost čtení technických výkresů
• orientace v prostorových rovinách
• znalost geometrických útvarů
• orientace v deskriptivní geometrii
• znalost programování měřících přístrojů
• zkušenosti s měření a zpracováním protokolů
• otevřené a pozitivní jednání
• schopnost pracovat v týmu i samostatně a přijímat zodpovědnost za provedenou práci
• ochotu pracovat ve směnném provozu – 3 směny

NABÍZÍME

• zajímavou mnohotvárnou činnost ve výrobkové laboratoři
• stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
• příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
• 5 týdnů dovolené
• stravenky 180 Kč
• roční bonus
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na dopravu
• jazykové kurzy (AJ, NJ, ČJ)
• práci v moderním prostředí
• možnost HO
• kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová
Mobil: 602234660