Výrobní konstruktér/ka v zakázkové výrobě Divec

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Divec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

KONDIV

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

- znalost výkresové dokumentace.
- znalost programu SolidWorks výhodou.
- vzdělání nebo praxe v technickém oboru výhodou (vhodné i pro absolventy technických SŠ nebo VŠ).
- aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly.
- smysl pro přesnou a pečlivou práci.

Náplň práce

- tvorba modelů v CAD programu SolidWorks z hotových 2D výkresů.
- následné zpracování na výrobní podklady (pro výrobu plechových dílů, pálení laserem, ohýbání...).

Nabízíme

- jednosměnný provoz, pružná pracovní doba, volné víkendy
- rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089