Pracovník pro základní výchovnou nepedagogickou čínnosti - aktivizační pracovník (m/ž) Doksy

Aktualizováno:

13. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Doksy

Nabízený plat:

27680 - 38510 Kč

Značka:

28502960733

Firma:

Sociální služby města Doksy, příspěvková organizace

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Požadujeme:
- znalost zpracování metodik individuálního plánování, zabezpečení procesu individuálního plánování od zjišťování potřeb klienta až po aplikaci v praxi, organizování a zajišťování přímé obslužné péče a základní výchovné nepedagogické činnosti, znalost metod sociální práce dle specifických potřeb klienta, organizování skupinových nebo samostatných aktivit pro seniory (ruční práce, muzikoterapie, canisterapie, společenské či sportovní hry, zahradničení, pečení apod.), vzdělání se zaměřěním pedagogickým nebo sociálním, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pozitivní přístup k lidem, dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, práci na PC, řidičský průkaz skupiny B, hra na hudební nástroj výhodou, zkušenost práce se seniory výhodou, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, podporu dalšího vzdělávání, nárok na 25 dní placené dovolené, podnikové stravování (dotované obědy), další možné benefity (permanentky na plavání a masáže, příspěvek na dovolenou), jistota stabilní organizace
První kontakt osobně, telefonicky, e- mailem.