Skladník / Pracovník výdejny nářadí Doubí u Turnova

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Doubí u Turnova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Skladník Liberec

Firma:

KV Final s.r.o.

Požadavky

- střední odborné vzdělání s výučním listem
- uvítáme kolegy, kteří mají zkušenosti se skladovým hospodářstvím /není však podmínkou, ale výhodou
- obsluha manipulační techniky (VZV a jeřábu)
- znalost systému Helios - výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
- ochota učit se novým věcem

Náplň práce

- starání se o bezproblémový chod skladu materiálu a výdejny, s tím související zajištění vykládky materiálu, zaskladnění materiálu do skladu, nejen fyzicky, ale i systémově
- kompletní zabezpečení skladového hospodářství.
- práce na PC
- používání manipulační techniky, jako je paletový vozík, VZV, jeřáb

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 40.000 Kč, dle znalostí a zkušeností
- zaměstnání na 2 směnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Poznámka

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová
Mobil: 725 435 914