Produktový specialista ( m/ž) COUNTRY LIFE Rudná

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rudná

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 38000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti potravinářské/chemické
• znalost platné evropské a národní legislativy
• zájem o potravinové trendy
• nutná základní znalost práce s Microsoft Office
• spolehlivost, pečlivost, přesnost, odpovědnost
• chuť se učit a rozvíjet
• týmového ducha, dobré komunikační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
• čistý trestní rejstřík

Náplň práce

• plánování a koordinace shromáždění sortimentní komise
• tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
• šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
• tvorba a aktualizace etiket

Nabízíme

• práci v české rodinné firmě s třicetiletou tradicí
• hrubou mzdu 35 000 – 38 000 Kč
• 25 dní dovolené
• slevu na produkty ve firemních provozovnách
• multisport kartu
• stravenky
• příspěvek na životní nebo penzijní pojištění (po 1 roce)

Poznámka

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171