Produktový specialista – spotřební elektronika - příslušenství Modletice

Aktualizováno:

19. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Modletice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový specialista – spotřební elektronika - příslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE
• Komplexní péče o svěřené produktové portfolio
• Výběr a optimalizace produktů
• Monitorování konkurence
• Příprava nabídek pro obchodní partnery
• Vyjednávání s dodavateli o cenách
• Spoluvytváření strategií pro marketingové kampaně
• Pravidelný reporting

POŽADUJEME
• Praxi v oblasti optimalizace produktů
• Dobrá orientace na trhu s elektronikou
• Vyjednávání s dodavateli z Číny – VÝHODOU
• Znalost AJ na pokročilé úrovni - PODMÍNKOU
• Znalost Čínského jazyka - VÝHODOU
• Znalost MS Excel
• Komunikativnost
• Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Různorodou práci a motivující práci
• Možnost budování produktové řady
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Lokalita pracoviště Říčany u Prahy

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth
Mobil: +420 727 931 009