Zedník, stavební dělník Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč

Značka:

28573840767

Firma:

Arthur Design s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Sháníme SCHOPNÉ A SPOLEHLIVÉ zaměstnance na realizaci stavebních zakázek.
Zakázky jsou především v Libereckém kraji - vše záleží na domluvě.

Požadujeme zkušenost s tímto typem práce. Od betonů, bednění, zdění, omítky, štuky, sádrokartony, výmalbu apod. Práce je dostatek, spolehlivým a pracovitým jedincům jsme schopni zajistit zakázky po celý rok i v zimě. Práce jsou placené v úkole dle předem dohodnutého rozpočtu.

Pružná pracovní doba. Možnost ubytování.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.

Kontakt: osobně na adrese Bozkov 157, telefonicky