Strážný - dozorce VV a ÚpVZD Praha Pankrác náborový příspěvek

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

33070 - 47750 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

VS ČR

Zařazeno na pozici:

Strážný Praha

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Pankrác

Požadavky

občan ČR starší 18 let, středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby, plně způsobilý k právním úkonům

Náplň práce

zajišťování strážní a dozorčí služby, střežení, eskortování vězněných osob k soudnímu jednání a jiné

Nabízíme

30 dnů dovolené, náborový příspěvek 150.000 Kč, stabilizační příplatek 2 500 Kč, čerpání z fondu FKSP 12 000 Kč ročně, parkoviště pro zaměstnance zdarma, ubytování ve vlastní ubytovně, závodní stravování, posilovna, tělocvična, dobrá dopravní dostupnost

Kontaktní osoba:
Olga Hlaváčová
Mobil: 608379461
Tel: 261032114