Vychovatel VV a ÚpVZD Praha Pankrác

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

29790 - 40770 Kč za měsíc

Značka:

VS ČR

Zařazeno na pozici:

Vychovatel/Vychovatelka Praha

Vězeňská služba České republiky\nVazební věznice Praha Pankrác

Požadavky

Vyšší odborné vzdělání pedagogického zaměření či VOŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium), VŠ pedagogického zaměření (SZZ z pedagogiky) nebo VŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium). DPS možno doplnit v rámci Vězeňské služby ČR.

Náplň práce

Vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob.

Nabízíme

Dovolená 25dnů + 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Závodní stravování, příspěvky z FKSP (rekreace, kultura, sport, penzijní připojištění, aj), parkoviště pro zaměstnance, posilovna, tenisové kurty, sauna, dětský tábor, rekreační zařízení v různých lokalitách ČR, aj.

Kontaktní osoba:
Olga Hlaváčová