Řidič/ka sk. C,E - Praha - náborový příspěvek 25 000 Kč

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

35000 - 38000 Kč za měsíc

Značka:

PRAHA-řidič

Zařazeno na pozici:

Lékař/lékařka Praha, Řidič Praha

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

-ŘP sk. C, E
-platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
-měl byste se dobře orientovat v silničním provozu po Praze a měl byste mít už něco najeto - 3 roky praxe jsou podmínkou
-mělo by na Vás být spolehnutí
-měl byste mít čistý rejstřík trestů

V případě, že budete mít platné oprávnění ADR bude to jen výhoda.

Náplň práce

-budete řídit nákladní vůz - hákový nosič a svážet odpad
-budete pečovat o svěřené vozidlo

Nabízíme

-jistoty - stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
-firemní kulturu zakládající si na férovém jednání a respektu
-každý den se budete vracet domů
-nástup Vám umožníme ihned, pokud to bude možné z Vaší strany

Další informace, které by Vás mohly zajímat:
-pravidelná pracovní doba je od 6,00 hod.
-1x za 5 týdnů budete pracovat o víkendu (sobota i neděle - 5 hodin/denně)

Benefity
-5 dnů dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
-stravenky (140,- Kč/den)
-náborový příspěvek 25 000 Kč
-kafeterie
-příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
-zaměstnanecké slevy a výhody
-záchranná síť pro zaměstnance
-věrnostní odměna
-nepřetržitě k dispozici lékař na telefonu – služba MEDDI – lze využít i pro Vaše děti a příbuzné, kteří s Vámi žijí ve společné domácnosti a další

Poznámka

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud vlastníte potřebná oprávnění, pošlete prosím reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková
Mobil: 778960100
Tel: 778960100