Ostraha prodejny DM Drogerie (m+ž) Most

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

150 Kč

Značka:

28717580702

Firma:

GADO, s.r.o.

Náplň práce

VHODNÉ POUZE PRO OZP - vyhrazená místa na chráněném trhu práce

Další nabízená prodejna:
Most, Kabátnická 3306

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Nutná praxe v ostraze přímo na prodejnách, certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP.
Finanční odměna za zjištění a vyřešení mimořádných situací, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Možnost čerpat zálohu na mzdu.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz