Energetický manažer / energetická manažerka Praha - Černý Most

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha - Černý Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25280 - 37170 Kč za měsíc

Firma:

Městská část Praha 14

Požadavky

- VŠ/Bc.
- znalost energetického zákona č. 458/2000 Sb. a souvisejících předpisů
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet, Excel, MISYS, ASPI)
- praxe energetika min. 5 let
- organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
- flexibilita, odolnost vůči stresu

Výhodou: znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, praxe ve veřejné správě

Náplň práce

- koordinace přípravy a realizace energetických opatření
- koordinace finančního zajišťování realizace v rámci energetických opatření
- organizace vypořádání majetkoprávních vztahů v oblasti energetických opatření
- sledování a vyhodnocování spotřeb energií MČ a příspěvkových organizací
- navrhování energetických opatření

Nabízíme

- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravné, Flexi poukázka, příspěvek na rekreaci dětí zaměstnanců)
- 25 dnů dovolené
- 4 dny placeného volna (Sick days)
- možnost dalšího vzdělávání

Struktura platu:
základní plat v 11. PT (25.280 Kč až 37.170 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Nástup:
dle dohody

Pracovní poměr:
na dobu neurčitou

Zařazení pracovního místa:
neúřednické

Poznámka

Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu:
Úřad městské části Praha 14
Kancelář úřadu
Bří Venclíků 1073
198 21 Praha 9
nebo na e-mail: lenka.mynarikova@praha14.cz

Bližší informace na telefonu: Lenka Mynaříková: 225 295 242

Kontaktní osoba:
Lenka Mynaříková