Auto čalounění (M+Ž) Most

Aktualizováno:

12. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

22680 - 23000 Kč

Značka:

28593440781

Firma:

Ing. Unurtsetseg Vachudová

Náplň práce

AUTO ČALOUNĚNÍ (M+Ž)

POŽADUJEME:
- dobrý zrak a bez alergie na tech.benzín, lepidlo

NÁPLŇ PRÁCE:
- na korpusy se lepí černé kůže a následně se ručně pošívají, žádný přístroj se nepoužívá, vše je ruční práce
- velmi náročné na ruce, je potřeba pevné nervy a trpělivost

HLÁSIT SE: Vachudová Ing., tel.: 721 942 570

Podobné nabídky práce

Referent/ka přestupků - 3 volné pozice

před 2 dny Praha - Černý Most Městská část Praha 14
23390 - 34370 Kč za měsíc

Referent/ka živnostenského odboru – oddělení kontroly

před 5 dny Praha - Černý Most Městská část Praha 14
23390 - 34370 Kč za měsíc

Elektromontér - veřejné osvětlení Most/Louny

včera Most ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.
32000 - 40000 Kč za měsíc

Energetický manažer / energetická manažerka

před 2 dny Praha - Černý Most Městská část Praha 14
25280 - 37170 Kč za měsíc

Referent/ka odboru výstavby

před 5 dny Praha - Černý Most Městská část Praha 14
23390 - 34370 Kč za měsíc

Brigáda na pozici Prodavač/ka v Mostě

včera Most Novák maso - uzeniny s.r.o.
115 Kč za hodinu

Stavbyvedoucí - Most

aktivní nabídka Most PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Vedoucí výroby - Most

aktivní nabídka Most PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Usměvavá obsluha do restaurace rychlého občerstvení 160,-/hod.

před týdnem Horní Počernice, Černý Most, Klánovice, Rajská zah MSG - Job
160 - 165 Kč za hodinu

Tesaři Prefa, firemni auto 2300 - 2500EUR netto / HPP, Nizozemí

před týdnem Nizozemí, Holandsko Vebri Work
2300 - 2500 EUR za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Ing. Unurtsetseg Vachudová

Kontaktní osoba:
Vachudová
Tel: 721 942 570

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.