Analytik plánování výroby Rokycany

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

40000 - 70000 Kč/měsíc

Značka:

1492310148

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

- kontrola a schvalování týdenního plánu výroby
- hlídání termínů, sledování výrobních zakázek
- odpovědnost za změny výrobního plánu
- sledování a řízení zásob materiálu
- reporting
- odhalování rizik a sledování efektivity procesů
- podílet se na návrhu zlepšení procesů a informačních systémů
- komunikace napříč odděleními
- stanovení výrobních priorit

Náplň práce

- vysokoškolák nebo středoškolák se znalostí výrobních technologií a procesů
- musíte ovládat MS Office a ERP systémy (pokročilá znalost je velkou výhodou)
- zkušenosti z oblasti logistiky a plánování výroby (velkou výhodou je znalost z prostředí automotive)
- znalost principů Pull system, Kanban a leveling logistických procesů
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
- měl by mít analytické myšlení a umět komunikovat

Nabízíme

- výši nástupní mzdy probereme na pohovoru, bude záležet na Vašich zkušenostech
- přispějeme na dojíždění 2,60 Kč/km, dostanete příspěvek na stravování, dále za docházku 1.500 Kč, přispíváme i na pezijko nebo životní pojištění, máme dovolenou navíc až 6 dní a pro sportovní nadšence máme i Multisportku

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328