Automechanik - lakýrník Rokycany

Aktualizováno:

11. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

18000 Kč

Značka:

14672260741

Náplň práce

Místo výkonu práce: Rokycany, Zeyerova č.p. 1100
Požadujeme: střední odborné vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení dohodou od 18.000,- Kč/měs.
Kontakt osobně v sídle společnosti: Mejchar Martin

Podobné nabídky práce

Lakýrník

aktivní nabídka Plzeň Schäfer - Menk s.r.o.
S ubytováním

Technik BOZP

aktivní nabídka Rokycany Bénéficielle - Plzeň

IT junior/absolvent

30000 Kč za měsíc

Customer Quality Engineer

aktivní nabídka Rokycany Hofmann Wizard s.r.o. Import

Asistent/ka vedení společnosti- AJ nebo NJ

aktivní nabídka Rokycany ProfesKontakt, s.r.o.

Řidič VZV

aktivní nabídka Rokycany ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
180 - 260 Kč za hodinu

Elektrikář

35000 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha laseru a plazmy

Automechanik - pro Volvo

před 5 dny České Budějovice APROFES, s.r.o.

Automechanik nákladních vozidel (m/ž)

před týdnem Chrastava KM Career s.r.o.

Název firmy

AUTO-MOTO JAGER s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Mejchar
Tel: +420 608 308 092
E-mail: servis@automotojager.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.