Operátor/operátorka výroby Rokycany

Aktualizováno:

4. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Rokycany

Nabízený plat:

18000 - 25000 Kč

Značka:

10869340724

Náplň práce

Místo výkonu práce: Borgers Rokycany, Hrádek, Volduchy, Stupno
Požadujeme: manuální zručnost, odpovědnost, , samostatné myšlení, schopnost pracovat v kolektivu, směnnost včetně práce v noci
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,- do 25.000,- Kč/měs., čtyřsměnný provoz, příspěvek na dojíždění a stravu, kantýnu, přítomnostní bonus, prémie za výkon, dovolená navíc, ...
Kontakt telefonicky Po-Pá od 8.00 do 16.00, e-mailem nebo osobně na pracovišti: tel.: 727 810 977, e-mail: personalistika@borgers-group.com