Řidič mezinárodní kamionové dopravy Vodňany

Aktualizováno:

12. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Vodňany

Nabízený plat:

16280 Kč

Značka:

16397680736

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

POŽADAVKY: řidičské oprávnění C+E
VÝHODY: služební telefon + tablet, ubytování
KONTAKT: Bohuslava Rottbauerová, tel.: 774991726, e-mail: bohuslava@transbozen.cz

Podobné nabídky práce

Řidič FlixBusu

aktivní nabídka Praha UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.
S ubytováním

Skladník, řidič VZV Möbelix Č.Budějovice

před 5 dny České Budějovice XLMX obchodní s.r.o.
20000 - 26000 Kč za měsíc

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Řidič VZV

aktivní nabídka Mladá Boleslav STPA CZ

Řidič sk. C Brno - kuka vůz – klidná práce za volantem

před 5 dny Brno SUEZ Využití zdrojů a.s.
26000 - 32000 Kč za měsíc

Řidič sk. C pro pobočku Brno

včera Brno BIOFER s.r.o.
38000 - 40000 Kč za měsíc

Montáž světel - 28 000 Kč, s možností dopravy zdarma!

aktivní nabídka Jihlava EDYMAX SE pobočka Brno
22000 - 28000 Kč za měsíc

Řidič VZV nebo skladník, zálohy týdně, až 32 000 Kč + stravenky!

aktivní nabídka Praha 10 UNIJOB s.r.o.
24 000 - 32 000 Kč

Skladový manipulant/řidič NZV

aktivní nabídka Jirny LGI Czechia s.r.o.

Kontakty

Název firmy

Transbozen spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Rottbauerová Bohuslava, personalistka
Tel: +420 774 991 726
E-mail: bohuslava@transbozen.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.