Ředitel-výrobní manažer-jednatel Ústeckoorlicko

Aktualizováno:

8. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústeckoorlicko

Nabízený plat:

50.000 - 60.000 Kč (i více dle zkušeností a výsled

Značka:

A3539

Požadavky

Baví Vás organizace a řízení výroby - speciální kovovýroby?
Chcete být "svým pánem" a řídit firmu jako jednatel?
Umíte anglicky nebo německy?
Pokud jste si odpověděl 3x ano, máme pro Vás nabídku s možností seberealizace.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického zaměření - vítáno strojírenské,

- praxe: alespoň 5 let v řízení výroby, vítána praxe v řízení kovovýroby (praktik), zkušenosti v řízení výrobního kolektivu,

- zkušenosti v řízení firmy o velikosti cca 30 - 60 zaměstnanců, vítány zkušenosti v roli jednatele

- jazyk aktivně: AJ (nebo NJ) - schopnost domluvit se se zákazníkem,

- ŘP skupina: B,

- práce na PC: MS Office, internet, mail,

- znalost odborného SW: čtení výkresů ve 2D

Náplň práce

Náplň práce:

- řízení chodu společnosti, plánování a organizace výroby ( kovovýroba, speciální materiály a výrobky),
- plnění povinností jednatele společnosti ( zodpovědnost za chod firmy, BOZP, spolupráce s institucemí a úřady,...)
- příprava výroby z hlediska kapacit, vytížení lidí a pracovišť,
- řešení problémů ve výrobě, dohled nad kvalitou výroby,
- zajištění speciálních kooperací,
- zpracování nabídek a kalkulací k zakázkám - pro zákazníka,
- hodnocení rentability výroby - výrobků,
- výběr zaměstnanců, nastavení mzdového systému, řešení zastupitelnosti,
- spolupráce s externím auditorem.

Nabízíme

Nabídka:
 - samostatné řízení výrobní společnosti a výkon funkce jednatele(aktuálně cca 35 zaměstnanců s možností zvýšení až na 60-70),
- podřízenost přímo německému majiteli,
- převzetí funkce od stávajícího ředitele, který odchází do důchodu,
- zapracování souběžně se stávajícím ředitelem ( cca 1 rok) s cílem poznat zákazníky, výrobu, požadavky na kvalitu, zaměstnance,
- rozpětí mzdy: 50.000 - 60.000 Kč, základní mzda + prémie,
- prémie 3% z hosp. výsledku firmy, případně podíl na firmě,
- nástup dle dohody ihned
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- osobní automobil i k soukromému použití,

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114