Svářeč / svářečka na 1 směnu Letohrad

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Letohrad

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

160 - 240 Kč za hodinu

Značka:

SVALET

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

- znalost a dovednost svařování metodou TIG nebo MIG/MAG a ochotu se svařování metodou TIG naučit.
- orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat.
- vzdělání technického směru velkou výhodou.
- pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek.

Náplň práce

- příprava a svařování dílů z tenkých plechů dle zadání výkresové dokumentace.
- samokontrola kvality odvedené práce.
- vyrábíme díly na zakázku - kusová výroba, nejedná se o práci na lince ani u robota.

Nabízíme

- jednosměnný provoz, volné víkendy.
- pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin.
- mzda dle dosažené kvalifikace a praxe.
- odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu.
- rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

Poznámka

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání životopisu.

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089