Průmyslový inženýr Ústí nad Labem

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Nabízený plat:

40 - 50 000 Kč

Požadavky

Nadnárodní strojírenská společnost hledá posilu do týmu přípravy sériové výroby. Stojíme právě o Vás, pokud máte:

* VŠ technického směru
* komunikativní AJ/ NJ
* znalost CNC programování
* 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě
* uživatelské dovednosti MS Office (Word, Excel), MS Projekt, AutoCAD

Náplň práce

* čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a technických postupů jejich výroby
* navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity
* ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
* technický dozor na pracovištích, kontrola dodržování technologických postupů
* spolupráce s příslušným technologem před startem sériové výroby
* dohled nad dodržováním stanovené technologie za účelem plnění procesních ukazatelů
* podíl na tvorbě kalkulací nových produktů v procesu třískového obrábění
* tvorba technických konceptů a návrhů layoutů

Nabízíme

* perspektivní odborná práce v mezinárodním prostředí
* balíček firemních benefitů
* penzijní a životní připojištění
* jazykové kurzy
* týden dovolené navíc
* dotované závodní stravování

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka