Specialista zákaznického servisu s francouzštinou Šenov u Nového Jičína

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Šenov u Nového Jičína

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

SV/V

Požadavky

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání s maturitou
komunikativní znalost anglického a francouzského jazyka
zkušenosti s plánováním výroby
praxi v automobilovém průmyslu výhodou
výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, SAP výhodou)
analytické a organizační schopnosti
silné komunikační a vyjednávací schopnosti
odolnost vůči stresu a schopnost práce v týmu

Náplň práce

POPIS ČINNOSTI:
zákaznický servis (plné zajištění dodávek zboží zákazníkovi dle jeho potřeb)
plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech
zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků
správa zákaznických portálů
práce v MRP systému SAP
plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů
včasná eskalace procesních nesrovnalostí dle stanovené odpovědnosti

Nabízíme

NABÍZÍME:
zajímavou práci v Šenově u Nového Jičína
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, penzijní připojištění a další)
možnost odborného a kariérního růstu

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Kontakty

Název firmy

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Sylva Valentová
Mobil: 734752997