Konstruktér - technolog Červený Kostelec

Aktualizováno:

7. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Červený Kostelec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

H04561

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Náchod, Technolog Náchod

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru konstrukce podmínkou, dobrá znalost práce na PC; zkušenosti z automobilního průmyslu a strojírenské výroby výhodou;
- znalost základních principů ISO 9001, výhodou ISO/TS 16949
- určitá znalost AJ či NJ výhodou (psát e-maily, umět vzít telefon)

Náplň práce

- tvorba výkresové dokumentace pro díly do výroby a výrobní nástroje (ohýbací, tvářecí, svařovací, pájecí, lisovací, apod.)
- tvorba 3D-modelů pro výrobní nástroje
- tvorba a údržba technologické dokumentace – technologické postupy, kontrolní plány, průběhový diagramy, pracovní návodky, postupy, údržba, atd.
- tvorba cenových nabídek – předkalkulace
- účast v projektovém týmu a při vývoji nových výrobků a technologií
- práce je s informačním systémem – artikly, tvorba kusovníky, technologické postupy, výrobní časy, atd.

Nabízíme

práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení až 35tis. Kč (další možná perspektiva), zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned/dohodou

Kontakty

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052