Vývojový technolog (ne automotive) Týniště nad Orlicí okolí

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Týniště nad Orlicí okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL5522

Zařazeno na pozici:

Technolog Rychnov nad Kněžnou

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

Technické vzdělání (nejlépe strojní, elektro nebo chemické se zaměřením na výrobní technologie); praxe ve výrobním prostředí - vývoji, technologii (ideální je znalost prvovýroby u tepelných a chemických procesů); zajímáte se o nové trendy v oblasti výroby a prostředí výroby pro Vás není vystoupením z Vaší konfortní zóny; domluvíte se anglicky; tato pozice obnáší poměrně náročné zapracovaní (plnohodnotným členem týmu se stanete až po měsících) velkou výhodou je uživatelská znalost software Active Factory - Trend, Palstat, SAP; máte povědomí o principech štíhlé výroby - LEAN; samozřejmostí je dobrá uživatelská znalost PC (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint); analytické myšlení, jste pečlivý a spolehlivý; ŘP B
Práce je vhodná pro muže i ženy, mužský rod používáme pro lepší plynulost textu.

Náplň práce

Budete testovat noé produkty stavebních materiálů.
Budete analyzovat produktové parametry na základě laboratorních měření.
Vyspecifikujete finální produkt a připravíte ho pro certifikační proces.
Budete spolupracovat s procesními inženýry a produktovými manažery na zlepšení produktových parametrů.
Povedete dokumentaci celého procesu od A do Z.
Čeká Vás spolupráce na vývojových projektech centrálního týmu (v rámci evropských závodů)

Nabízíme

Velmi zajímavá práce v prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru, co se kvality a značky týče. Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a nárokům na toto místo. K základní mzdě pravidelné čtvrtletní bonusy; nadstandardní škála firemních benefitů - penzijní připojištění, zdravotní pojištění, výuka angličtiny, firemní akce, školení a systematické vzdělávání, dotované stravování, 5 týdnů dovolené a je toho daleko více....

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28