Manažer logistiky Most

Aktualizováno:

12. 1. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Nabízený plat:

60 - 80 000 Kč

Požadavky

Nadnárodní společnost potřebuje z důvodu navýšení výroby zintenzivnit řízení úseku logistiky a hledá dostatečně silného manažera. Máte:
- VŠ nebo SŠ vzdělání?
- Praxi v řízení logistiky a ve vedení kolektivu?
- Znalosti v oblasti automotive?
- Komunikační znalost německého nebo anglického jazyka?
- Znalost práce na PC a schopnost pracovat v ERP systému?
- Řidičský průkaz skupiny B?
- Organizační schopnosti, pečlivost a odpovědnost?

- Jste samostatný, loajální a mentálně flexibilní? Kandidujte na tuto pozici!

Náplň práce

- Řízení, plánování, koordinování a vyhodnocování všech logistických aktivit
- Posouzení a hodnocení efektivnosti hospodaření a výkonnosti úseku logistiky
- Dohled nad dodržováním termínů celkového plánování výroby
- Jednání s klíčovými dodavateli a zákazníky v oblasti nastavených logistických procesů
- Péče o zákazníky a kontakt s nimi
- Dohled nad existujícími pracovními metodami a výrobním plánováním
- Neustálé rozvíjení logistiky v oblasti spolehlivosti logistických metod
- Kontrola, dohled a vyhodnocování používaných metod
- Vedení pracovního týmu oddělení logistiky

Nabízíme

- zajímavá práce u silného zaměstnavatele
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- rozvoj v oblasti nových technologií

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontakty

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka