Skladoví operátoři Cheb

Info o zaměstnavateli

Požadavky

- Pečlivost
- Spolehlivost
- Ochota pracovat na dvě směny
- Ochota učit se novým věcem

Náplň práce

- Nenáročná manuální práce
- Příjem, vyskladňování, naskladňování, třídění a balení zboží podle objednávek

Nabízíme

- Dlouhodobé uplatnění na hlavní pracovní poměr
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Nástup možný ihned
- Škála benefitů: strava na pracovišti plně hrazena zaměstnavatelem, příplatky za neabsenci v 1000,-Kč/měsíc, klasifikační příplatek (po zaučení na oddělení - celkem 6 oddělení á 300,-Kč), bonus za produktivitu 1000,-Kč/měsíc, možnost týdenních záloh, možnost vyplácení mzdy v hotovosti

Poznámka

Cheb

16000,-Kč/měsíc

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Logistika a doprava

Nabídka je zařazena v okrese: Cheb

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

HOFMANN WIZARD s.r.o. Cheb

Kontaktní osoba:
David Kuna
Mobil: 601 572 702
Tel: 601 572 702
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 51332

zavřít

Chcete odebírat čerstvé nabídky práce do emailu ZDARMA každý den?

Stačí vyplnit vaši emailovou adresu
zde!