Administrativa bez jazyka Hradec Králové

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- příjemné vystupování a komunikační schopnosti
- ochota pracovat v nerovnoměrné pracovní době a během víkendů
- praxe v obchodě výhodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě, hledáme posilu do týmu administrativních pracovníků s nástupem IHNED!!!

Náplň práce:
- administrativní podpora provozu obchodního domu
- jednání se zákazníky (telefonicky i osobně)
- výpomoc na úseku pokladen (práce s pokladní hotovostí)

Nabízíme

- smlouvu na dobu neurčitou
- nárůst dovolené až na 5 týdnů
- stravenky
- neustálé zvyšování kvalifikace formou školení
- zaměstnanecké slevy na nákup zboží z našeho sortimentu
- dary a příspěvky při životním jubileu

Pozice je vhodná i pro absolventy!
Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu!

Hradec Králové

Nabídka je zařazena v kategoriích:

Nabídka zaměstnání v oboru Administrativa
Nabídka zaměstnání v oboru Obchod-prodej

Nabídka je zařazena v okrese: Hradec Králové

Odpovědet na inzerát on-line

Kontakty

Název firmy

MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Barbora Sýkorová
E-mail: zaslat email s životopisem

Volná pracovní místa: 42292